جوانسازی پوست

جوانسازی پوست

 

تکنولوژی هایفوتراپی صورت

تاکنون روش های گوناگونی جهت جوان سازی و برطرف کردن افتادگی پوست برای بیماران در نظر گرفته شده است.از جمله این رو ش ها می توان به جراحی لیفتینگ اشاره کرد که جراحی نسبتا دشواری است و به دلیل به وجود آمدن بخیه دوره نقاهت بیمار طولانی می شود و همچنین این روش برای افتادگی های بسیار شدید انجام می شود.
در روش های دیگر که با دستگاه هم انجام می شود برای اینکه بتوان به داربست کلاژن والاستین زیر پوست دسترسی پیدا کرد باید از اپی درم یا همان سطح پوست عبور کرد و نکته دیگر اینکه  کلاژن در دمای تقریبا شصت تا هفتاد درجه بازسازی می شود که با رسیدن به این دما ممکن است قسمت سطحی پوست نیز آسیب ببیندو پوست با قرمزی و زخم رو به رو شود که همین امر باعث می شود بسیاری از افراد از انجام این روش ها خوددرای کنند  و تحمل عوارض این روش ها برای آنها مشکل است.
در روش جدید به نام هایفوتراپی که نام لاتین آن high intensity focused ultrasound بوده و به اختصار HIFU خوانده می شود می توان پوست را کشیده و جوان سازی پوست برای برطرف کردن خط خنده،چین و چروک های پیشانی،رفع غبغب،افتادگی پوست گردن را انجام داد .این روش غیر جراحی بوده و افراد می توانند از زخم های به وجود آمده در روش های دیگر رهایی پیدا کنند.

جهت مطالعه تکنولوژی هایفوتراپی اینجا را کلیک کنید

برای دریافت مشاوره می توانید از پزشک بخواهید تا صادقانه نسبت به چهره و فرم صورت شما در رابطه با تزریق ژل تصمیم گیری نماید .

 با تشکر مدیریت سایت دکتر نصیری

درباره نویسنده

دکتر مجید نصیری | جراح بینی
دکتر مجید نصیری متخصص گوش ، حلق و بینی فرزند دکتر جمشید نصیری( متخصص در رشته آندوسکوپی دستگاه گوارش و پایه گذار آندوسکوپی نوین ) هستند. ایشان با گذراندن علم پزشکی در دانشکده پزشکی‌ دانشگاه Pierre et Marie Curie پاریس ، همچنین دوره تخصصی خود را در دانشگاه Rheinischen Freiedrich Wilhelms شهر بن آلمان در بیمارستان Waldkrankenhaus به اتمام رساندند. انجام جراحی زیبایی بینی ،عمل بینی استخوانی ، جراحی بینی گوشتی جراحی زیبایی گوش و...